Pokec

Jméno: Martina Datum: 15.11.2018 07.07
Dobrý den, tímto bych Vám chtěla poděkovat za včerejší představení v Damníkově. Opět jste nezklamali. Bylo to úžasné. Děkuji
Jméno: Dach Datum: 08.11.2018 13.24
Můj milý druhu ve zbrani, v úterý v Brně na Myškinovi nebudu, ve stejnou dobu máme divadelní zkoušku. Naše cesty se však mohou snadno spojit na některém z představení naší nové hry BABA - viz rubrika Aktuálně. Co ty na to?
Jméno: Tomáš Datum: 16.10.2018 21.43
Drahý stále ještě východní příteli. Ptám se, proč,proč naše konverzace vázne. Navrhuji, abychom se setkali v Brně , na Provázku na Myškinovi, 13.11.2018. Dle nformací přítele Hopa z Klokaní kapsy se poznáme dle vypuklých břišních dutin. Je na čase si znovu pohledět do očí a pronést slova zloby nenávisti dříve, než pozdrav jednoho znás bude zahrnoovat okaz na česta památku. papa T.S.
Jméno: Petr KlariN Klár Datum: 24.10.2017 09.04
Vážený pane profesore, zdravím velmi z Brna, a chtěl bych tímto Vás, a Vaše studenty srdečně pozvat na reprízu naší milované inscenace Běsi v režii Martina Čičváka. Hrajeme 31. října v brněnské Redutě, a já Vám velmi rád zajistím i velký počet vstupenek za výbornou cenu 100 Kč na osobu. Vypadá to totiž, že moc repríz inscenace už nebude, a byl bych velmi nerad, pokud byste jí minuli. Mimo jiné jsem ji měl možnost režijně asistovat, a pokládám ji za mimořádně vydařenou. Ohledně příípadných rezervací mne můžete kontaktovat na výše zmíněný mail, případně telefonní číslo 778 765 615. S přáním dne báječného Vás zdraví, Petr KlariN Klár, Národní divadlo Brno (známe se z loňské přehlídky v Jihlavě)
Jméno: tomáš Datum: 02.06.2017 12.54
Vážený pane profesore, přeposílám důkaz o setrvání hrůzy, genius loci, ve stejném prostoru a jiném čase. https://www.novinky.cz/krimi/439665-sul-na-jazyk-tak-v-klokanku-trestali-prvnacka-za-lhani.html Ahoj T.
Jméno: tomáš Datum: 30.05.2017 16.03
Nejdražší jJene, právě jsem se dokolečka vytočil.V parketách mám nově vypálený patní důlek. Už to tady vypadá jak měsíční povrch. Napsal jsem Ti totiž přenádherný vzkaz, dlouhý a vytrvalý až tak, že by ses raději hned doznal, než abys četl vše. No a pak jsem si klepl na aktuálně a parlapá, vše zmizelo pod náporem gumujících elektronů. Majkovskij by možná měl radost, já ne. No a jak dopadl ? Když...možná... snad, tedy skoro a tak. Pokud snad ne, tak jako jinde a jiným Ti slibuji, že v takovém případě Ti přinesu na hrob květinu. Jednu. Nemohu mrhat. Onehdá jsem při návštěvě hřbitova zjistil, že hrobů je víc a chtěl by každý. To se nedá řešit individuálním dary, to se musí řešit systémově. Tak možná papa. T.
Jméno: Dach Datum: 27.04.2017 23.34
Máte pravdu, pane doktore, vázne, ale proč? Chystáme se na podzim hrát v Jimramově (viz Aktuálně). To už není od Vltavy tak daleko, nicht wahr? Akce by se jistě zúčastnil i nadporučík Haap a celá jeho familie - vždyť zde bydlí. Týden po volbách byste si jistě našel čas. A mohli bychom zavzpomínat jako staří kameraden.
Jméno: Tomáš Datum: 24.04.2017 14.55
Vážený pane profesore, nabývám dojmu, že naše diskuze vázne....
Jméno: Jan Střecha Datum: 24.01.2017 00.12
No, už jsem to nestihl se ozvat. Snad jste přesto dorazil a byl jedním ze zhruba 110 diváků, kteří v Řícmanicích zhlédli naši verzi Jiráskovy Lucerny. Pokud ano, snad jste byl spokojený - ohlasy na představení nás velice potěšily. Dokonce jsme přidávali i píseň Veverka (od brněnské skupiny Poletíme), což jsme ještě nikde nedělali. Když všechno dobře dopadne, budeme za rok zase v Řícmanicích hrát.
Jméno: SB Datum: 23.01.2017 11.22
prosim, ozvete se mi ohledne Vasi navstevy Ricmanic dne 21.1.17 Dekuji. SB
Jméno: Tomáš Datum: 07.06.2016 20.17
Vážený pane profesore, Vážený pane profesore Hanzi Dachu ze Střechova, je mi skutečným potěšením Vám sdělit, že budu opět vystavovat. Tentokráte bude moje nečekaně stěžejní dílo "Doma - po práci" vystaveno koncem října ve znovupostavené, staré, dobré Vídni, jež byla naposledy opuštěna slavnou Rudou armádou v polovině padesátých let, jak si oba nepamatujeme. Vcelku bych uvítal, kdyby návštěvy jakýchkoliv slavných armád kdekoliv byly omezeny až k zániku. Mimochodem mne napadá dojemná historie armády Kostarické. Od poslední války s Hondurasem, kterou zavinila kopaná, již nikoho neohrožuje, dokonce ani vlastní obyvatelstvo. Jde o následníhodný příklad. Vracím se k níže prezentovanému dotazu. Hodláte konečně vystoupit v Ropra ? Musím se zmínit, že Vaše nová záliba v nákupu medu od Hopa z Klokaní Kapsy sesp jeho Frau svědčí tomu, že jste v Ropra nebyl, neboť skutečně kvalitnmí Miel (pro Vás Honig) je jedině z mých vlastních budek. Jedině díky poslednímu, o uplynulém šábesu brilantě zvládnutému rojení, jich mám osm. Podotýkám, že můj produkt je totálně bezřepkový, neboť jsem obratnou instalací ubytovacích zařízení blanokřídlých domácích zvířat zapříčinil, že v doletové vzdálenosti řepka neklíčí ku potěše lidu zemědělného. J dobře, že základna je zrušena a gumy zřejmě na Marsu. To mi nevadí. Co mi ale nevyhovuje, že nevím, kdo z nás dvou to má těžší. Vyzývám Vás k poměru ! Zdraví Tomáš ze Suneghů, přízrak červeného baretu, z Břevnova, dnes ze Žižkova, (cesta tam a zpátky - Jaroušek Seifertů cestoval životem právě opačně)
Jméno: Jan Střecha Datum: 29.04.2016 19.51
Vážený pane doktore, to je dost, že jste se ozval. Třicet let uplynulo, ale pořád se mi zdá o kladivu na Pershingy. To byly časy, nicht wahr? Avšak pozor - nadporučík Haap mně zrovna minulý týden jistil záda. Občas spolu máme nějaký kšeft a jeho žena Frau Raash mi prodává med. Naši základnu zrušili kolem roku 2000, už se tam nevrátíme. Na ja. Tak hraju divadlo,to není nápadný. Zdraví Hans Dach, ppor.v.z.
Jméno: Tomáš Datum: 13.04.2016 18.56
Vážený pane profesore, není to tak dlouho, co jsem právě vypnul televizi,kde jste před tím vystupoval co by občanský aktivista bojující proti parkovišti v parčíku. Do parčíku patří parkur a ne parking ! To je notorieta. Cítím nepřenatelné nutkání Vám napsat, že svou úlohu poštívat občany proti zakázkám radnice zvládáte průměrně. Sám se obdobně snažím. Snažím. Snažím. Závěrem mého dopisu Vám i jiným Děkuji za pozornost. Jak by se dalo zosnovovat vystoupení Škeble v Roprachticích ? Z hledisla Vašeho světonázoru jistě víte, kde se nalézají. Na okraj, téměř glosou sděluji, že se svět zbláznil. Vystavoval jsem též v Paříži a v Rjece jsem by oceněn. Stěžení dílo uplynulého roku se jmenuje : Pravěk - přednáška profesora Pollocka. S pozdravem umění přitahuje Frontový přítel T.S.
Jméno: Lucie Hrochová Datum: 25.03.2015 17.30
Dobrý den, mohla by Vás zajímat divadelní přehlídka Prkna v Hradci Králové. :) Více informací naleznete zde: http://www.hudebnimladez.cz/prkna/
Jméno: Tomáš Resler Datum: 05.02.2015 09.29
Ahoj Škeble, reportáž z vašeho skvělého vystoupení v Činoherním klubu v Praze je na Infokanálu v kabelové televizi a na lainfokanal.cz.
« 1 2 3 »
Tvorba webových stránek - Onemark.cz